Наш телефон: (0522) 33-65-83

З початком XXI століття прийшла нова ера фотографії - ера цифрових фотокамер, і з нею прийшло нове поняття самої фотографії. З цифровою фотокамерою, комп'ютером і програмним забезпеченням для редагування фотознімків ми отримали великі можливості для реалізації своїх творчих ідей.

Тому завдання гуртка «Цифрова фотографія» полягає в тому, щоб навчити дітям основам фотографії, поняттям про різні жанри фотографії, допомогти набувати досвіду власної творчої діяльності, художнього смаку, творчої уяви, фантазії, сформувати інтерес до техніки і мистецтва.

Діти ознайомляться з найпоширенішою, доступною для учнів фотоапаратурою й обладнанням, основними етапами фотопроцесу, жанрами фотографії і композиції. Особлива увага приділятиметься практичному фотографуванню та обробці фотозображень на комп’ютері.

Гуртківці вивчають будову фотоапаратури, функціональні можливості сучасних фотоапаратів, фізичні процеси, які лежать в основі фотографії. Впроваджується вивчення основ професійної фотографії: наукової, рекламної, художньої, репортерської тощо. Гуртківці ознайомлюються із правом інтелектуальної власності та юридичними основами роботи фотомитця.

Діти вивчають призначення всіх інструментів комп’ютерної програми для роботи із зображенням, одержують навички, необхідні для професійної обробки зображень і створення власних творчих образів.

Полюбляєте фотографувати та мрієте робити по-справжньому гарні, якісні фото? Ласкаво просимо до гуртка «Цифрова фотографія». Керівник гуртка, що працює фотографом вже багато років, розкриє секрети різних жанрів фотографії, навчить працювати з фотоапаратурою та обробляти готові зображення, щоб зробити їх досконалими.

   

Керівник гуртка: