Наш телефон: (0522) 33-65-83

 

Ткаченко Євген Олександрович Ростокін Владіслав Миколайович

 Хто любить море, мріє мати свою яхту, чи навіть корабель. Ця мрія може здійснитися і навіть у дитинстві, саме на гуртку судномоделювання. Хоча, це маленьке судно, але воно буде зроблено своїми руками. Це може стати першим кроком до здійснення великої мрії тому, що під час навчання у гуртку діти оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленнями, інструментом та обладнанням. Під керівництвом досвідчених викладачів, вихованці розвивають технічне мислення, творчу активність.

У процесі занять у гуртках судномоделювання у дітей виховується працьовитість, точність і акуратність у виконанні роботи, наполегливість у досягненні мети. Під час роботи над створенням моделей кораблів і суден вихованці поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики, фізики, креслення тощо; отримують і поглиблюють знання щодо будови суден, теорії суднобудування, читання і виконання креслень. У процесі виготовлення моделей вихованці поглиблюють знання , удосконалюють уміння та навички роботи з інструментом та обладнанням, із двигунами й джерелами їх живлення, запуску моделі на воді, керування моделлю по радіо.
 
 
Викладачі:
Ткаченко Євген Олександрович - викладач І категорії, Кандидат у Майстри спорту України, Судномоделізмом займається з 1999року.
Ростокін Владіслав Миколайович - на педагогічній роботі з 2013 року, стаж у моделюванні з 1976 р. Бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.

Ящо Ваші діти мріють про море, тоді Вам дорога до нас!

Заняття проходять безкоштовно.

Корисні посилання