Наш телефон: (0522) 33-65-83

     Обробка деревини є одним із видів декоративно-ужиткового мистецтва, навчання якому формує у вихованців художньо-естетичні смаки та спонукає їх до активної участі у процесі відродження національно-культурних надбань українського народу. На заняттях гуртка художньої обробки деревини у вихованців формується свідоме, творче ставлення до праці, потреба в прекрасному як життєва необхідність.

   На практичних заняттях діти вчаться користуватися інструментом, матеріалами, одержують навички різьбярського мистецтва. Ця програма розвиває художнє мислення гуртківців, їхні конструкторські здібності, творчу ініціативу, самостійність виконання робіт, вчить на практиці застосовувати знання, здобуті на уроках математики та образотворчого мистецтва.

   Діти опановують найпростіші уміння й навики: користуватись необхідними матеріалами та інструментами, володіти технікою виготовлення простих виробів із дерева. З часом завдання для вихованців стають складнішими. Вони виготовляють різьблені речі зі складними мотивами, виконують складніші орнаментальні композиції з поєднанням різьблення різних видів і технік.

   

Викладачі: