Наш телефон: (0522) 33-65-83

Слово дизайн, як правило,пов’язують із багатьма речами,які нас оточують,і переважно це красиві привабливі речі із сучасними формами та кольором.
Гурток «Дизайн одягу» для дітей та підлітків,дає змогу реалізувати свої можливості, розвивати власні таланти, бути сміливим у втіленні ідеї. Ми допоможемо зробити перші кроки до найбільших висот творчої діяльності.
На заняттях гуртка проводиться: ознайомлення вихованців із дизайном дитячого костюма,розвиваємо конструкторські навички,удосконалюємо вміння розмічати й вирізувати з картону та паперу,тканини,економічно використовувати матеріал,розвивати фантазію, образне мислення,творчі здібності.
Діти одержують відомості про технологічні процеси, виготовлення швейних виробів,конструювання,розрізання та з’єднання деталей,вузлів у готові вироби
Запрошуємо вас на гурток «Дизайн одягу» – кожен вихованець гуртка має змогу спробувати своїми руками створити власні вироби на свій смак та отримати задоволення від практичної роботи.
Вік вихованців від 6 до 16 років.
Мета роботи гуртка є створення умов для творчої самореалізації дітей, розвитку творчого мислення, образних форм пізнання світу, ознайомлення із сутністю професії дизайнера одягу.
Завдання:
-сформувати знання про особливості та вимоги професії дизайнера та стійкий інтерес до неї;
-навчити елементарним вмінням та навичкам з конструювання, моделювання, підбору матеріалів для виготовлення виробу;
-сформувати навички проектно-технологічної діяльності та вміння презентувати власні розробки;
-створити оптимальні умови для розвитку творчості, самостійності, відповідальності, ініціативності,кмітливості, економності.
-виховувати культуру праці.

      

Керівник гуртка: