Наш телефон: (0522) 33-65-83

У конструкторській справі, як і в будь-якому іншому виді творчості, людині часто доводиться йти нестандартним шляхом. І на цьому шляху їй дуже важливо досконало оволодіти тими способами, засобами і методами конструкторської творчості, яку виробили її попередники. Конструктор, озброєний таким “інструментом”, як знання і практика, швидше і з меншими витратами сил досягне мети, зможе більше встигнути зробити, якість його творчої праці стане вище, бо все далі він буде відходити в своїй творчості від надзвичайно трудомісткого і нераціонального “шляху проб і помилок “.
Заняття в гуртку допоможуть зробити перші кроки на шляху творення, познайомить з основними прийомами конструкторської роботи.
Актуальність даного гуртка полягає у відтворенні в діяльності учнівського колективу умов сучасного промислового виробництва. Така діяльність сприяє більш успішній соціалізації та професійній адаптації підростаючого покоління в умовах збільшення потреби у працівниках машинобудівних та виробничих галузей, однією з яких є транспортне машинобудування.
Мета діяльності гуртка – всебічний розвиток творчої особистості та формування ключових компетентностей вихованців.

Керівник гуртка:

Ярових Світлана Миколаївна

Заняття проходять безкоштовно

ПІП керівника гуртка

Місце проведення

День тижня, час проведення

Ярових С.М.

 

НВО

№8

Каб. №108

Ср.

15.00-16.35

Пт.

13.50-15.25

Пн.

13.50-15.25

Вт.

13.50-15.25

Корисні посилання