Наш телефон: (0522) 33-65-83

25 травня 2023 р. відбулося планове засідання педагогічної ради комунального закладу "Станція юних техніків Кропивницької міської ради".

Розглядались такі питання:

1. Аналіз діяльності методичної служби комунального закладу "Станція юних техніків Кропивницької міської ради".

2. Аналіз діяльності відділу організаційно-масової роботи.

3. Аналіз діяльності військово-патріотичного відділу.

4. Перспективи розвитку закладу на 2022-2023 р.

 

 

22 травня 2023 року відбулась інструктивно-методична нарада з питань підготовки до засідання педагогічної ради.

Сьогодні 27 квітня 2023 р. продовжились наші майстер класи. Діти Фортечної гімназії віготовляли весняну листівку з геометричних фігур, та модель морського катеру, за допомоги керівників гуртків Крючкової Надії, Демченко Алли, методиста Федорової Мілади та заввіділа з ОМР Левінкової Марини. Відбулась екскурсія до бібліотеки.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

На заняттях гуртка ПТМ,  керівник Надія Крючкова, відбулась інформаційна хвилинка про Чорнобильску трагедію.  

      

 

На виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 30 березня 2023 року № 301-р «Про проведення Місячника захисних споруд цивільного захисту» з метою поліпшення стану організації укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту у закладі відбувся Місячник захисних споруд цивільного захисту. Було оновлено таблички місць розташування об'єктів захисних споруд та покажчиків руху до них, перевірено стан первинних засобів пожежогасіння, перевірили засоби надання першої медичної допомоги, проведено заняття з учасниками освітнього процесу щодо дотримання порядку заповнення укриття та правил поведінки в них, проведено практичні заняття відпрацювань дій працівників щодо укриття в захисних спорудах у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

Чудовий весняний настрій панує на заняттях гуртків ПТМ, керівник Надія Крючкова та "Виготовлення сувенірів", керівник Демченко Алла.