Наш телефон: (0522) 33-65-83

Національно-патріотичний проект управління освіти Міської ради м. Кропивницького. Спільна робота творчої групи КЗ СЮТ та ліцею "Сокіл" - серіал "ПРО 100 НЕБА". Прем'єра 1 серії - "Пісня Героїв".

Автор сценарію: Павло Чорний, завідувач відділом військово-патріотичного виховання КЗ СЮТ. Режисер: Валерій Андрійченко, заступник директора з військово-патріотичного виховання Ліцею "Сокіл". Оператор: В'ячеслав Демченко, керівник гуртка "Цифрова фотографія" КЗ СЮТ. Монтажер: Дмитро Бугера, сержант, вихованець кадетського підрозділу Ліцею "Сокіл". В ролях: вихованці та педагогічні працівники кадетського підрозділу Ліцею "Сокіл". Пісня "Герої Майдану" Музика - Дмитро Бугера Вірші - Павло Чорний Виконує - Дмитро Бугера

КЗ СЮТ взяли участь у Всеукраїнськіій акції "Ангели пам'яті" яку організувало управління освіти Міської ради міста Кропивницького. Педагоги робили художнє оформлення 120 макетів ангелів для проведення акції, які були розміщені біля міськвиконкому. А завідувач відділом військово-патріотичного вихованняч Чорний П.Г виступив з авторськими віршами про героїку майдану перед учнями міста в Кропивницькому колегіумі.

 

Вітаємо Чорного Павла Георгійовича, завідувача відділом військово-патріотичного виховання, керівника гуртка "Козацько-лицарський гарт", за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості-2021". Бажаємо професійних взлетів та креативних подій.

Вихованці гуртка "Козацько лицарський гарт" керівник гуртка Чорний Павло, взяли участь у заході вшанування воїнів-афганців в ліцеї Сокіл

З метою залучення до пропаганди здорового способу життя здобувачів різних вікових категорій, формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, навчання життєвим навичкам – здатності до адаптації, позитивної поведінки і подоланні труднощів повсякденного життя, створення умов для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя, виховання фізично й морально здорової особистості з 25 по 31 січня 2021 року був проведений тиждень БЖ на тему «Здоров′я – дорожче за золото», під час якого педагоги проводили заходи з відповідної тематики, активізували роботу щодо пропаганди здорового способу життя, виховувати у дітей розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, створювати позитивну мотивацію у гуртківців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, формування гігієнічних навичок, формування фізично і морально здорових, сильних, всебічно розвинених учнів, спонукання молоді до активного способу життя.

Така робота ведеться постійно, але під час проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності з відповідною тематикою такій роботі приділяється особлива увага.

В кожній групі кожного гуртка нашого закладу були проведені заходи різноманітні за формою та способом організації.

За час проведення тижня БЖ керівники гуртків проводили для вихованців закладу:

  • бесіди («Шкідливість нікотину, алкоголю та наркотичних речовин», «Скажи палінню і алкоголю Ні»);
  • бесіди з переглядом відеофільмів («14 фактів про здоров′я людини та стимул до здорового способу життя»);
  • виховні години, години спілкування та виховні заняття («Всесвітній День здоров’я», «Здоров'я і шкідливі звички», «За здоровий спосіб життя», «Цікавими стежинами по «країні міцного здоров′я», «Здоровий спосіб життя», «Хочеш бути здоровим Будь ним!», «Твоє здоров′я в твоїх руках», «Здоров'я - найцінніший скарб», «Здоровий спосіб життя. Правила та рекомендації»);
  • вікторини «Молодь обирає здоров′я»;
  • виховні години з елементами тренінгу («Ми за здоровий спосіб життя», «Обираємо здоровий спосіб життя», «Бути здоровим престижно», «Корисні та шкідливі звички»);
  • тренінгові заняття («Психологічне здоров′я людини», «Модель здоров’я»
  • Бесіда-подорож «Правила особистої гігієни».

Також була активізована робота батьківського лекторію та проведені бесіди з батьками щодо формування у дітей мотивації на здоровий спосіб життя, формування гігієнічних навичок, пропаганди спорту, як запоруки здоров’я.

Заходи, які педагогічний колектив провів під час тижня БЖ, пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

 

 

На заняттях гуртка діти накопичують практичний досвід виготовлення іграшок від простих до складних зразків. Вони знайомляться з різними видами тканин, їх властивостями, засвоюють способи з’єднання тканин і декоративного оформлення виробів.

Виконання об’ємних іграшок дає уяву про форму моделей, її конструкцію, умовну трактовку образа тварин. Гуртківці засвоюють правила розкрою, пошиття і оформлення об’ємних моделей.

Заняття цього гуртка, по-перше, доступні: невеликі клаптики тканини та голка з ниткою завжди під рукою. По-друге, вони викликають світлі почуття: радість створення, залучання до світу прекрасного в природі і мистецтві. По-третє, вони пізнавальні: допомагають краще пізнати та розглянути оточуючий світ. Пошивши іграшку, можна прикрасити інтер’єр, подарувати її.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівники гуртка:

Федорова Мілада Ігорівна, методист КЗ СЮТ, має педагогічне звання "керівник гуртка-методист"

Коваленко Валентина Іванівна, керівник гуртка, має звання Народний майстр України

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

В Україні  День пам’яті жертв Голокосту  відзначається, починаючи  з 2012 року. Нині весь світ знає про трагедію Бабиного Яру, де згідно з офіційними  даними  загинуло понад 100 тисяч  осіб  різних національностей.

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
 
В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!
 
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року, резолюція A/RES/60/7. Метою запровадження цієї сумно пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.
 
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

1. Колектив Станції юних техніків шанує ветеранів-афганців

Корисні посилання