Наш телефон: (0522) 33-65-83

Новини

Тиждень безпеки життєдіяльності

В КЗ "Станція юних техніків" закінчився тиждень безпеки життєдіяльності на тему:  

“Правила для пішоходів шануватимуть люди – скрізь тоді порядок буде!” 

Тиждень безпеки, що проводився у наших гуртках, був надзвичайно важливим та пізнавальним досвідом для всіх учасників. Протягом цього періоду ми активно працювали над тим, щоб нагадати собі про важливість дотримання правил дорожнього руху та забезпечення безпеки себе та інших на дорозі. Основною метою було підвищення усвідомленості про правила для пішоходів та розвиток навичок безпечної поведінки. Ми сподіваємося, що ці знання та навички залишаться з нами надовго і допоможуть зробити наші дороги безпечнішими для всіх учасників дорожнього руху.

  
 
 
 

Міські профорієнтаційні змагання «Обери профіль своєї мрії»

Протягом 25-26 квітня в місті Кропивницькому відбувся масштабний профорієнтаційний захід «Обери профіль своєї мрії» для здобувачів освіти 9 класів, організований Управлінням освіти Кропивницької міської ради. Проведення відбувалося за співпраці з викладачами Харківського політехнічного інституту, працівниками КЗ СЮТ Кропивницької міської ради та Міського ресурсного центру№1 Кропивницької міської ради. Учасники прибули з усіх закладів освіти міста.

Метою зустрічі стала популяризація предметів природничо-математичного спрямування і технічних спеціальностей, сприянні здобувачам освіти у виборі профілів навчання. Важливою складовою стало питання техногенної безпеки, адже зустріч припала на роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Усіх жертв і подвиг ліквідаторів спільно вшановано хвилиною мовчання. Також, було наголошено на необхідності високоосвічених кадрів здатних не лише підвищувати економічний потенціал країни, завдяки розвитку її технічного потенціалу, а й сприяти збереженню нашої Батьківщини від катастроф подібних до Чорнобильської, покращенню екології, стимулюванню раціоналізації використання природно-ресурсного потенціалу, завдяки впровадженню наукових інновацій в різні галузі господарства.

 Міські змагання «Обери профіль своєї мрії»  мали кілька турів.

25.04.2024 - на базі десяти освітніх закладів відбувся перший  ігровий день, якому учнівські  команди із 90 класів закладів освіти міста Кропивницького взяли участь у змаганні. Незважаючи на те, що 2 години тривала тривога, профорієнтаційні змагання «Обери профіль своєї мрії» вдалося провести і забезпечити 10 команд-переможців для подальшого змагання.

Другого ігрового дня, 26.04.2024, змагання відбулися на базі КЗ «Ліцей «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради і складалися з півфіналу в якому взяли участь 10 команд, та фіналу, до якого ввійшли 5 найсильніших команд з півфіналу.

Зустріч запам’яталася творчою атмосферою, емоційним піднесенням здобувачів освіти. Переможці та учасники були нагороджені сертифікатами та подарунками.

Враховуючи трагедію війни та труднощі на харківському напрямку, Управлінням освіти було передано через працівників ХПІ різні технічні засоби для освітлення, павербанки, що були зібрані спільними зусиллями педагогів й здобувачів освіти міста Кропивницького.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

За зайняте І місце

Команду «Ромашка» КЗ «Ліцей «Лінгвістичний» Кропивницької міської ради;

За зайняте ІІ місце

Команду «Бандеровці» КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради;

За зайняте ІІІ місце

Команду «Біолайф» КЗ «Новомиколаївська гімназія» Кропивницької міської ради.

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО переможців конкурсу наукових проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини» у 2023/2024 навчальному році

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

І місце

1.

Романюк Олександр Миколайович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

ІІІ місце

2.

Лапа Дар’я Євгеніївна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

3.

Пиндик Віталій Ігорович

учень 5 класу КЗ «Ліцей «Сокіл Кропивницької міської ради»

Секція «Зарубіжна література»

                                                     ІІ місце

4.

Горобець Софія Михайлівна

учениця 9 класу  КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

5.

Леоненко Андрій Олексійович

учень 9 класу  КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

Секція «Мистецтвознавства»

І місце

6.                                                    

Панасовець Назарій Сергійович

учень 5 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

                                      Секція «Літературна творчість»

                                                       І місце

7.

Гречана Ангеліна Андріївна

учениця 9 класу  КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

 

                                        ІІ місце

8.

Гризлюк Карина Миколаївна

учениця 9 класу  КЗ «Ліцей «Природничих наук» Кропивницької міської ради» 

 

ІІІ місце

9.

Кабулов Кирило Костянтинович

учень 5 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

10.

Ткаченко Валерія Миколаївна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Відділення мовознавства

 

Секція «Українська мова»

 

ІІІ місце

11.

Вербицька Єлизавета Ігорівна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

12.

Галушко Тетяна Олексіївна

учениця 7 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

13.

Черній Поліна Володимирівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Секція Англійська мова»

 

І місце

14.

Горобець  Богдан Романович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

15.

Павлова Катерина Іллівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

16.

Богушевський Михайло Андрійович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Нова українська школа» Кропивницької міської ради»

17.

Грубий Антон Володимирович

учень 7 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

18.

Зімарьова Поліна Сергіївна

учениця 7 класу  КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

19.

Кувикін Марк Романович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

20.

Луценко Анастасія Вікторівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

21.

Валайтис МаріяМаксимівна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Сокіл Кропивницької міської ради»

22.

Діхтяр Артем Юрійович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

23.

Захарченко Аріна Ігорівна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

24.

Кареліна Вікторія Миколаївна

учениця 8 класу КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради»

25.

Колесник Аліна Дмитрівна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

26.

Кузнецов Олександр Олександрович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

27.

Політун Назар Володимирович

учень 7 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

28.

Садовенко Богдан Романович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

29.

Ткаченко Валерія Миколаївна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

30.

Чорнобай Артем Юрійович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

31.

Чикуров Єгор Олександрович

учень 7 класу КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради»

 

Секція Французька мова»

 

І місце

32.

Талда Поліна Анатоліївна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

33.

Жовнір Аліна Олександрівна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

34.

Патлач Дмитро В’ячеславович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

               Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Соціологія»

ІІ місце

35.

Пилипишина Дар’я Віталіївна

учениця 9 класу  КЗ «Ліцей «Мрія» Кропивницької міської ради»

 

 

Секція « Правознавство»

 

І місце

36.

Тендюк Софія Миколаївна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

37.

Брага Ганна Олександрівна

учениця 7 класу КЗ «Академічна гімназія Кропивницької міської ради»

 

Відділення історії

 

ІІ місце

38.

Шитря Серафима Андріївна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

39.

Горобець Роман Романович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

40.

Коршунова Єлизавета Юріївна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Відділенні технічних наук

 

І місце

41.

Кукла Акбар Анатолійович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

42.

Руденко Іван Тимофійович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Європейська освіта» Кропивницької міської ради»

43.

Черноус Максим Русланович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Фортечна гімназія» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

44.

Поліщук Дмитро Антонович

учень 8 класу КЗ «Гімназія «Ерудит» Кропивницької міської ради»

45.

Матюк Борис Андрійович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Відділення інформаційних технологій

 

І місце

46.

Волошанюк Олександр В’ячеславович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

47.

Прибора Святослав Романович

учень 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Відділення математики

 

Секція «Математика»

 

ІІ місце

48.

Абрамов Даниїл Львович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Вікторія-П» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

49.

Кувикін Марк Романович

учень 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Секція «Прикладна математика»

 

І місце

50.

Степанова Софія Денисівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

51.

Красніцька Світлана Ігорівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

52.

Черній Поліна Володимирівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

53.

Добровольська Анна Сергіївна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

54.

Курінний Архип Віталійович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Секція «Статистика»

 

ІІІ місце

55.

Штокал Діана Віталіївна

учениця 9 класу  КЗ «Ліцей «Природничих наук» Кропивницької міської ради»

 

Відділення фізики і астрономії

 

Секція «Прикладна фізика»

 

І місце

56.

Колечкіна Евеліна Євгенівна

учениця 8 класу  КЗ «Ліцей «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради»

 

ІІ місце

57.

Корсікова Каталея Валентинівна

учениця 8 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

58.

Хмельницька Марія Сергіївна

учениця 9 класу КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради»

 

ІІІ місце

59.

Панова Поліна Дмитрівна

учениця 6 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

Секція «Астрономія»

 

І місце

60.

Ігнатьєв Матвій Сергійович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради»

 

Відділення хімії і біології

 

Секція «біологія людини»

 

ІІ місце

61.

Таран Аліса Сергіївна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

Секція «Зоологія»

 

ІІІ місце

62.

Казаков Сергій Володимирович

учень 6 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

 

 

Секція «Охорона здоров’я», «Медицина».

 

І місце

63.

Черній Поліна Володимирівна

учениця 9 класу КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»